Afyon halkının teveccühünü kazanarak saygınlığını her geçen gün artıran Afyon Manşet Haber, okunurluğunu artırmaya devam ediyor.

Yaklaşık 18 yıllık gazetecilik hayatı olan Mustafa Dağhan’ın kurduğu Afyon Manşet Haber, yaklaşık 9 yıl önce başladığı yayın hayatında ilk günkü heyecanla ilkeli bir şekilde yayın hayatını sürdürüyor.

DOĞRU, TARAFSIZ VE OBJEKTİF

Güvenilir basın kuruluşları arasında yer alan Afyon Manşet Haber’e halkın teveccühü her geçen gün artarken, Afyon Manşet Haber ise halka daha iyi hizmet vermek adına yenilenmeye devam ediyor.

Haber sitemizin görsel tasarımı, masaüstü ve mobil versiyonu, kodlaması ile yer sağlayıcısı Kurumsal X Yazılım Firması tarafından hazırlanarak ukuyucuların, artık yenilenen mobil versiyonu ve web versiyonu ile daha hızlı bir şekilde haberlere ulaşması sağlanacak.

Altyapısını güçlendiren Afyon Manşet Haber, doğru, tarafsız ve objektif haber anlayışından asla taviz vermeyecek.

200 BİN OKUYUCU KİTLESİ

Aylık 200 bin okuyucu kitlesine ulaşan Afyon Manşet Haber, günlük 6 bin civarında “tekil” hit’e ulaşmış durumda.

Günlük çoğul (sayfa gösterimi) hit’in neredeyse 100 bine ulaştığı Afyon Manşet Haber olarak, “halkın gösterdiği güven ve teveccüh için teşekkür eder, bu güveni sarsmamak için elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ederiz.”     

TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ

Vatandaşlara teşekkürü bir borç bildiklerini dile getiren İmtiyaz Sahibi Mustafa Dağhan, “Bize olan güveniniz bizler onure etmekte, şevklendirmektedir. Bize olan inancınızı boşa çıkarmayacağımızı, doğru ve objektif habercilik anlayışıyla hareket edeceğimizi taahhüt ediyoruz. Bizi okuyan, bize güvenen tüm vatandaşlara teşekkür ederiz” dedi.

Afyon Manşet Haber yenilendi

Afyon Manşet Haber, ilkeli, doğru, tarafsız ve objektif haber anlayışıyla yaklaşık 9 yıldır çıktığı yolculuğunu daha da güçlenerek sürdürüyor.
GÜNDEM 25.09.2020 17:22:00 0


 • Pazartesi 22 ° / 9 ° Parçalı bulutlu
 • Salı 22 ° / 9 ° Parçalı bulutlu
 • Çarşamba 22 ° / 8 ° Güneşli
 • BIST 100

  1.144%-3,88
 • DOLAR

  8,0835% 1,46
 • EURO

  9,5639% 1,21
 • GRAM ALTIN

  495,25% 1,65
 • Ç. ALTIN

  817,1625% 1,65