Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Afyonkarahisar Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, Benol Kaplan ve daire müdürleri tarafından karşılanan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’na Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ve bakanlık bürokratları eşlik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu Afyonkarahisar’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Belediyenin gençlik ve spor alanında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ise her zaman ki gibi Afyonkarahisar’da samimi ve sıcak bir ev sahipliği ile karşılaştığını söyledi.

DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Afyonkarahisar gençlik ve yatırım anlamında önemli şehirlerinden biri olduğunu ifade eden Bakan Kasapoğlu, “Bugüne kadar ki çalışmalarımızı farklı boyutlara taşımayı hedefliyoruz. Futbolu ile basketbolu ile su sporları ile geleneksel spor dalları ile her alanda Afyonkarahisar’ın önemli bir potansiyeli var. Bizde bunu hem sporcularımız açısından hemde spor turizmi açısından farklı boyuta taşıyacağız. Bu çerçevede Afyonkarahisar Belediyesi ve ilçelerimizle iş birliğimizi güçlendirerek gelecek vizyonumuza yönelik tüm plan ve programlarımızı ve yatırımlarımızı güçlü bir şekilde arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

DEVAM EDEN VE PLANLANAN YATIRIMLAR İSTİŞARE EDİLDİ

Ziyaretleri kapsamında şehrimizdeki tesis ve alt yapısını güçlendirme noktasında atılan adımlardan da bahseden Bakan Kasapoğlu, “Temaslarımız çerçevesinde onları da yerinde göreceğiz. Gereken yeni çalışmaları, kararlaştırıp, planlayıp, projelendirip hızlı bir şekilde Afyonkarahisar’a kazandıracağız” dedi.

Açıklamalarının ardından gelen Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu ve beraberindeki heyet, İl Değerlendirme Toplantısına katılmak üzere Belediye Meclis Salonu’na geçti.  Toplantıda şehrimiz genelinde devam eden ve planlanan yatırımlar istişare edildi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-MbRz5IkL2t

 

Afyon’u spor turizmi açısından farklı boyuta taşıyacağız

Bakan Kasapoğlu, “Futbolu ile basketbolu ile su sporları ile geleneksel spor dalları ile her alanda Afyon’un önemli bir potansiyeli var. Bizde bunu hem sporcularımız açısından hemde spor turizmi açısından farklı boyuta taşıyacağız
SPOR 3.05.2021 19:38:00 0


 • Cumartesi 0 ° / 0 ° Yok
 • Pazar 0 ° / 0 ° Yok
 • Pazartesi 0 ° / 0 ° Yok
 • BIST 100

  1.391%-1,63
 • DOLAR

  8,7540% 0,40
 • EURO

  10,3892% -0,08
 • GRAM ALTIN

  495,47% -0,34
 • Ç. ALTIN

  817,5255% -0,34