AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı,Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in Dinar/Dombayovası, Bayat/Asarcık Göleti Kapalı Sulama projeleri 2022 yatırım programına alınması, Emine Erdoğan'ın başlattığı eğitim seferberliği ve AK Parti Kurucuları ile yapılan programla ilgili basın açıklaması şöyle:

EMEĞI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDIYORUM

"Her bir köşesi ayrı cennet ülkemizin her köşesinde aralıksız olarak çalışan AK Parti hizmetlerine Afyonkarahisar'da da devam ediyoruz. Uzun zamandır hizmetten mahrum bırakılan milletimize hizmet getirmenin yanısıra bugün aralıksız olarak yeni hizmet üretiyor, her yeni güne yeni bir hizmetle uyanıyoruz. Yine bu doğrultuda uzun süredir çabaladığımız Dinar/Dombayovası, Bayat/Asarcık Göleti Kapalı Sulama projelerinin 2022 yatırım programına alınması bizleri son derece mutlu etti. Birkez daha başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye, Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı'ya, Valimiz Gökmen Çiçek'e, milletvekillerimize ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum.

BIRLIK VE BERABERLIĞIMIZ DAIM OLSUN

AK Parti dününü unutmayan, bugününü bilen ve yarına umutla yürüyenlerin partisidir. AK Parti millete hizmet yolunda omuz omuza olmaktır. Afyonkarahisar'ımızda kurulan bu hizmet davasına ilk günden beri omuz verenleri ise unutmamak onların fikir ve görüşlerine daima kulak vermekte bizlerin vazifesidir. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığımızın düzenlediği vefa buluşmasında AK Parti kurucularımızla bir araya geldik. Hedeflerimizden, rotamızdan şaşmamak adına kurulduğu günün umutlarını saklamak ve onlarla muhabbetle bir arada olmak bizim için ayrı mutluluk. 19 Yılda omuz omuza başardıklarımız ise aşikârdır. Milletimizin teveccühleriyle önümüzdeki yıllarda ise çok daha büyük hedeflere yürüyeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

ÇALIŞMAYA VE ÜRETMEYE DEVAM EDIYOR

AK Parti'nin ferdi olan genci, yaşlısı, kadını ve çocuğu herkes birlik, beraberlik içinde çalışmaya ve üretmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Sayın Emine Erdoğan'ın himayelerinde AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızın düzenlediği Nerde Kalmıştık eğitim seferberliği projesi kapsamında Afyonkarahisar'ımızda düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldık. Bu ülkenin her varoluş mücadelesinde en ön safta yer alan kadınlarımızın hikayelerinin yarım kalmaması ve her vatandaşımız gibi ülkemizin yarınlarında izlerinin bulunması için gayretlerimizi sürdüreceğiz. Böyle bir projeyi hayata geçiren başta Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'ye Kadın Kolları Başkanlığımıza ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum."

AK Parti, yarına umutla yürüyenlerin partisidir

Milletvekili Yurdunuseven, “AK Parti dününü unutmayan, bugününü bilen ve yarına umutla yürüyenlerin partisidir. AK Parti millete hizmet yolunda omuz omuza olmaktır” dedi.
SİYASET 18.01.2022 21:45:00 0


 • Pazartesi 20.1 ° / 6.8 ° Dağınık bulutlar
 • Salı 20.3 ° / 8.5 ° kırık bulutlar
 • Çarşamba 23.6 ° / 12.3 ° Bulutlar
 • BIST 100

  2.381%0,36
 • DOLAR

  15,7810% -0,58
 • EURO

  16,8746% 0,44
 • GRAM ALTIN

  940,86% -0,18
 • Ç. ALTIN

  1552,419% -0,18