Sportif faaliyetlere önem veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatıyla,  Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle şehirde 3x3 Basketbol Turnuvası düzenlenmiş, turnuva gençlerden ve sporseverlerden yoğun ilgi görmüştü.

BAŞKAN ZEYBEK’E PLAKET

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu İl Temsilciliği ile birlikte gerçekleştirilen 3x3 Basketbol Turnuvasının ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner'in de hazır bulunduğu ziyarette; Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı, Basketbol Federasyonu İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale, İl Hakem Kurulu Üyeleri Ahmet Sarlık, ve İsmail Yurdunuseven, katkılarından dolayı Başkan Zeybek’e plaket takdim etti.

SİZLERE OLDUKÇA MİNNETTAR

Basketbol Federasyonu İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale, yapılan '3x3 Basketbol Turnuvası'na dair bilgiler verirken; “Büyük ilgi gören organizasyonumuza 10 ve 50 yaş arası 176 sporcu katıldı. Katılımcılar ve aileleri sizlere oldukça minnettar. Bizlere böyle bir imkân sağladığınız için teşekkür ediyoruz. Sizin de desteğiniz ile gençliğimizi sporla buluşturduk. Bütün ekibiniz bizimle çok ilgilendi, Allah razı olsun. Başta siz değerli belediye Başkanımız olmak üzere tüm ekibinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

SEFERBER ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkan Mehmet Zeybek, spor organizasyonlarına destek vermeye devam edeceklerini,  gençleri spora teşvik etmek için tüm  imkânları seferber etmeye devam edeceklerini söyledi. Mehmet Zeybek açıklamasında; “Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı gibi desteklerin yanı sıra belediye olarak güçlü kadromuzla, Afyonkarahisarımızın spor şehri olması için elimizden gelen her şeyi yapıyor, yatırımlarımız da sportif faaliyetlere oldukça önem veriyoruz.

DESTEK BİZDEN, BAŞARI ONLARDAN

Bu hassasiyet ile yaptığımız çalışmalar neticesinde birçok profesyonel kulüp şehrimizi kamp noktası olarak tercih ediyor. Bu durum bizleri gururlandırırken azmimizi de artırıyor. Şehrimizi, spor şehri yapma gayretlerimiz sürerken gençleri de spora teşvik etmek amacı ile farklı alanlarda turnuvalar düzenliyoruz. Afyonkarahisarımızı her alanda şaha kaldırmak adına çalışmalarımız sürecektir, gençlere destek bizden başarı onlardan. Bu yolda bizlere destek veren Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı ve Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale’ye de nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Basketbol Federasyonu’ndan Başkan Zeybek’e teşekkür

Basketbol Federasyonu tarafından 3x3 Basketbol Turnuvasının ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.
SPOR 17.07.2021 00:25:00 0


 • Perşembe 33.9 ° / 20 ° Bulutlar
 • Cuma 35.7 ° / 20.8 ° Dağınık bulutlar
 • Cumartesi 34.2 ° / 16.9 ° kırık bulutlar
 • BIST 100

  1.414%0,00
 • DOLAR

  8,5301% 0,65
 • EURO

  10,1186% 0,78
 • GRAM ALTIN

  497,34% 0,68
 • Ç. ALTIN

  820,611% 0,68