AK Parti heyeti bugün Afyonkarahisar 1. Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti. Kapı kapı bütün işlerini ziyaret eden heyet hem esnafları dinledi hem de vatandaşları. Ziyarete AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, il yönetimi ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“HER ZAMAN ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Başkan Uluçay “Bugün Afyonkarahisar 1 Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Onların sıkıntılarını dertlerini dinliyor çözülebilecek olan varsa ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşüyoruz. Bu görüşmelerimiz sadece bir ziyaret değil,hazırlamış olduğumuz ve Genel Merkeze göndermiş olduğumuz raporlarda sorunlarına yer verdiğimiz görüşmelerdir.Biz bu talepleri ya da sorunları Sayın Cumhurbaşkanımıza ve bakanlarımıza iletiyor, çözümü konusunda ki süreci takip ediyoruz. Biz her zaman esnaflarımızın yanındayız” diye konuştu.

“EKONOMİMİZİN KILCAL DAMARLARI”

Zeybek ise; “Bugün Birinci Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımız ile biraraya geldik. Sanayi esnafımızla seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da istişarelerde bulunuyor ve sorunları hepbirlikte çözmeye devam ediyoruz. Esnaflarımız ekonomimizin kılcal damarlarıdır. Her biri istihdamları, ekonomik dönüşümü ile ilimize büyük ölçüde destek sağlıyorlar” dedi.

“ESNAFIMIZ AK PARTİ’YE GÜVENİYOR”

Milletvekili Ali Özkaya da açıklamasında; “Sanayi sitesindeki esnafımızın derdi her zaman bizim derdimizdir.Yaptığınız iş ile üretim yaparak, çalışarak ülkemize şehrimize önemli seviyede bir katkı sunuyorsunuz.  Esnaflarımızın zenginliği, üretimi, kalkınması bu ülkeye, bu şehre katkı sunuyor. Dolayısıyla esnaflarımızın işini kendi işimiz, zenginliğini de kendi zenginliğimiz olarak görüyoruz. Burada Çıraklık eğitiminin mesleki eğitime dönüşmesi ve bunların diploma alması, çıraklara maaş uygulaması ile birlikte çırak çalıştırma konusunun büyük ölçüde çözüldüğünü gördük. Esnaflarımız dünya genelinde yaşanan akaryakıt fiyatlarının artışından rahatsız ancak bunu da çözecek partinin AK Parti olduğunu görüyor” dedi. 

“TÜM ESNAFLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR”

Merkez ilçe başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise yaptığı açıklamada “Biz her sabah güne Bismillah deyip başlıyor ve ilk işimiz mahallemizin bakkalı, kasabı, berberiyle selamlaşmak oluyor, güne öyle başlıyoruz. Bizler esnaflarımızı şu ya da bu esnafı diye sınırlandırmıyoruz. Sanayi esnafı da bizim esnafımız, mahalle bakkalı da bizim esnafımız. Tüm esnafımız bizim için çok önemli” ifadelerine yer verdi.  Ziyaretlere Madeni Sanatkarlar Oda Başkanı Mustafa Yılmazarslan da katıldı.  

Esnaflar AK Parti’ye güveniyor

AK Parti heyeti esnaf ziyaretine çıktı, esnafları ve vatandaşları dinledi. Kimi taleplerde bulundu, kimi hükümetin vatandaşlar için çıkardığı yasa ve uygulamalar için teşekkür etti.
SİYASET 22.05.2022 21:11:00 0


 • Cumartesi 25.9 ° / 13 ° Açık hava
 • Pazar 25.2 ° / 12.8 ° Açık hava
 • Pazartesi 26.2 ° / 13 ° Açık hava
 • BIST 100

  2.444%1,60
 • DOLAR

  16,7493% 0,30
 • EURO

  17,4918% -0,20
 • GRAM ALTIN

  973,27% 0,34
 • Ç. ALTIN

  1605,8955% 0,34