Yeni kurulmasına rağmen ligde harikalar yaratan ve yenilgisiz bir şekilde şampiyon olan Kocaöz Belediyespor’un oyuncuları ve taraftarları büyük bir mutluluk yaşadı. 2. Amatör Lig A grubunda mücadele eden Kocaöz Belediyespor ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmişti. Son maçta ise; Bolvadin Horan Gençlik Spor'u 6-2 yenerek şampiyon olan Kocaöz Belediyespor, şampiyonluğu coşkuyla kutladı. Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, Kocaöz Belediye Başkanı Murat Zıbak ve taraftarlar maçı büyük bir coşkuyla izledi.

BAŞKAN ZIBAK’TAN TEBRİK VE TEŞEKKÜR

Teknik heyeti ve futbolcuları tebrik ederek destek olanlara teşekkür eden Kocaöz Belediye Başkanı Murat Zıbak; “2. Amatör Lig A grubunu ligin bitimine bir hafta kala yenilgisiz şampiyonluğunu ilan eden Kocaöz’ün tanıtımına olumlu katkı sağlayan Kocaöz Belediyespor’u, antrönörümüz Murat Çekiç’i, her şartta aslanlar gibi mücadele eden futbolcularımızı, ligin başlamasından bu yana takımımızı yanlız bırakmayan halkımızı ve taraftarlarımızı yürekten tebrik ederim. Hayırlı olsun.

Kocaöz Belediyespor Kulübü’nün kurulmasında öncülük eden ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli işinsanı Adnan Sak beye, kulübümüze destek veren Gacaoğulları Mermer ve Arabacı İnşaata ayrıca teşekkür ederim. Herşey Kocaöz için” dedi.

BU GEMİ BU LİMANA GELDİ ÇOK ŞÜKÜR

Takımın şampiyon olmasında emeği büyük olan Antrenör Murat Çekiç ise şunları söyledi: “Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar.'' Bu gemi bu limana geldi çok şükür. Ligin bitimine 1 hafta kala Kocaöz Belediyespor  şampiyon olmuştur. Bana bu görevi tevdi eden  Sn.Belediye Başkanı Murat Zıbak ve İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Ilıca başta olmak üzere, “sen varsan biz varız” diyen çok değerli futbolcularıma, benim kahrımı çeken, sıcak, soğuk demeden bir dediğimi iki etmeyen Basri Yaravli kardeşime çok tesekkür ederim. Allah ol dedi ve oldu. Aslında söylenecek çok şey var ama herşey şampiyonluk kelimesinde zaten gizli. Kocaöz halkına hayırlı olsun. Sevgi ve saygılarımla.”

Kocaöz namağlup Şampiyon

2. Amatör Lig A grubunda mücadele eden Kocaöz Belediyespor ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Bolvadin Horan Gençlik Spor'u 6-2 yenerek şampiyon olan Kocaöz Belediyespor, şampiyonluğu coşkuyla kutladı.
SPOR 20.06.2022 21:51:00 0


 • Cumartesi 25.9 ° / 13 ° Açık hava
 • Pazar 25.2 ° / 12.8 ° Açık hava
 • Pazartesi 26.2 ° / 13 ° Açık hava
 • BIST 100

  2.444%1,60
 • DOLAR

  16,7493% 0,30
 • EURO

  17,4918% -0,20
 • GRAM ALTIN

  973,27% 0,34
 • Ç. ALTIN

  1605,8955% 0,34