Tüm dünyayı etkisi altına alan ve dünya ülkeleriyle birlikte ülkemizin de zorlu bir mücadele verdiği koronavirüs salgınıyla mücadele devam ediyor. Vaka sayılarının yükselişte seyretmesi hem alınan tedbirlerin önemini hem de salgınla mücadelenin ne kadar önemli olduğunu bizlere yeniden hatırlatıyor. İl Salgın Denetim Merkezi ekipleri salgınla mücadelede sağlık çalışanlarının en büyük destekçisi. Hem sahada hem işyerlerinde sürekli denetimler gerçekleştiren ekipler, tedbirlerin uygulamadaki karşılığını gözlemliyor.

Maske, mesafe, hijyen ve alınacak diğer tüm önlemlerin hayati önem taşıdığı bu günlerde iş yerlerinde alınan önlemlerde salgının yayılma hızını düşürmek açısından önem arz ediyor. İşyerlerinde de rutin olarak denetimler gerçekleştiren İSDEM ekipleri, Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'ne uygun hizmet verilip verilmediğini denetliyor. Kurallara uygun hizmet veren işletmeler ise ödüllendiriliyor.

Afyonkarahisar Valiliği İl Salgın Denetim Merkezi Sorumlusu Dr. Gülsün Doğan ve Merkez yetkilileri tarafından yapılan kontroller sonucu Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü, Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'ne uygun hizmet veren iş yeri olarak belirlendi. İSDEM Sorumlusu Dr. Gülsün Doğan, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz' a plaket takdim etti.

Dr. Gülsün Doğan ve İSDEM ekiplerine teşekkür eden Dr. Serhat Korkmaz, tüm vatandaşları ve iş yerlerini zorlu mücadelede kendilerine destek olmaları için alınan tedbirlere harfiyen uymaya davet etti.

Afyonkarahisar Valiliği İl Salgın Denetim Merkezi Sorumlusu Dr.Gülsün Doğan ve merkez yetkilileri tarafından yapılan kontroller sonucu İl Sağlık Müdürlüğü, "Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'ne uygun hizmet veren iş yeri olarak belirlendi.

İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Serhat Korkmaz'ı makamında ziyaret eden Salgın Denetim Merkezi ekibi, salgın süreci, Covid-19 salgın denetimlerinin ilimizdeki durumu vb. konularda fikir alışverişinde bulunup özellikle salgın döneminde özveri ile çalışan bütün sağlık çalışanları adına Sağlık Müdürü Korkmaz'a teşekkür ederek kolaylıklar dilediler.

Ziyaret sonunda Merkez Sorumlusu Dr.Gülsün Doğan tarafından "Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberine Uygun Hizmet Veren İş Yeri plaketi Sağlık Müdürü Korkmaz'a takdim edildi.

Sağlık Müdürlüğü plaketle ödüllendirildi

Koronavirüs tedbirlerini eksiksiz uygulayan ve Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'ne uygun hizmet veren Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü, İSDEM ekipleri tarafından plaketle ödüllendirildi.
SAĞLIK 31.03.2021 19:49:00 0


 • Salı 18 ° / 9 ° Parçalı bulutlu
 • Çarşamba 19 ° / 3 ° Güneşli
 • Perşembe 20 ° / 3 ° Güneşli
 • BIST 100

  1.378%0,07
 • DOLAR

  8,1098% 0,27
 • EURO

  9,7732% 0,35
 • GRAM ALTIN

  461,87% 0,29
 • Ç. ALTIN

  762,0855% 0,29